Hakkımızda

Assa Teknoloji olarak; organizasyonların karmaşık dijitalleşme ihtiyaçlarını bütüncül olarak ele alıyor, dinamik, genç ve yetkin kadromuz ile yeni nesil çözümler sunuyoruz. Almanya pazarında elde ettiğimiz 20 yılı aşkın tecrübeyi ülkemiz teknoloji dünyası ile paylaşıyoruz. Markanızın kurumsal ihtiyaçlarına çözüm önerileri getirmek, modern dünyanın gereksinimlerine göre dijital dönüşümlerinizi gerçekleştirmek ve diğer birçok faaliyetinizde size destek olmaya Assa Teknoloji olarak hazırız.

Büyük projeler büyük tecrübeler ister

Değerli iş ortaklarımız, çok kıymetli dostlarımız ve çalışanlarımız,

20 Yıllık tecrübemiz ile kurulduğumuz günden bugüne kadar gelişime olan inancımızı hep koruduk. Paydaşlarımızda bıraktığımız güven duygusu her zaman önceliğimiz oldu. Yüksek teknolojik altyapımız, alanlarında uzman profesyonel ekibimiz ve Ar-Ge yatırımlarımızla uluslararası pazardaki gücümüzü artırarak bugün birçok ülkeye hizmet verebilecek güce sahibiz.Hayallerinizi gerçekleştirmek için tecrübelerimizden aldığımız güç ve bilgi birikimimiz ile durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Her bir paydaşımızın ailemizin bir üyesi olduğuna inanarak ilerlediğimiz bu yolda, ASSA olarak gücümüze güç katıyoruz. Dijital dünyada güncel teknolojik alt yapımız ve güçlü stratejilerimiz ile paydaşlarımıza kazandırmaya devam ediyoruz. Assa Teknoloji olarak mutlu müşterilerimiz ile başarıya doğru emin adımlar ile ilerliyoruz.

GÜCÜMÜZÜ İKİ KAYNAKTAN ALIYORUZ: ÖZ SERMAYE VE GÜVEN!

20 yılı aşan tecrübemiz ile teknoloji ve dijitalleşmenin mimarı Assa Teknoloji gücünü iki kaynaktan alıyor. Kurulduğumuz günden bu yana öz sermaye ile büyümeyi tercih ediyoruz. ASSA Teknoloji olarak 20 yıldır paydaşlarına da sürekli kazandıran bir firma olarak adımızdan söz ettirdik ve ettirmeye devam ediyoruz. Gün geçtikçe artan öz sermaye verimliliğimiz ile 'birikimlerimizi' farklı endüstrilerde değerlendirmek yerine biz 'işimizi' yapmayı seçtik, ve yine işimize yatırım yaptık. Ülkemize değer katarken, markalarımıza da kazandıran projeler üreterek yolumuza devam ediyoruz.

Bizi Takip Edin

linkedin
facebook
twitter
instagram
Assa-followus